Przytulne mieszkanie 2-pokojowe | 46,29 m² | Rzeszów, ul. Hetmańska
📏 Powierzchnia: 46,29 m2
🛋️ Liczba pokoi: 2
🏢 Piętro: 2 / 3
🏗️ Rok budowy: 1930
🛁 Łazienki: 1
🌇 Balkon: nie
🏬 Standard: idealny
515 000 zł
Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,29 m², położonego przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie.
To atrakcyjna propozycja zarówno dla osób poszukujących własnego lokum w doskonałej lokalizacji, jak i dla inwestorów planujących wynajem lub prowadzenie działalności.
Charakterystyka mieszkania:
– powierzchnia użytkowa: 46,29 m²
– układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój oraz łazienka
– dodatkowo: do mieszkania przynależy komórka lokatorska
– ogrzewanie: miejskie
– czynsz: ok. 640 zł miesięcznie
Mieszkanie cechuje się dobrze przemyślanym układem pomieszczeń, co zapewnia komfort i funkcjonalność na co dzień.
Atuty nieruchomości:
– doskonała lokalizacja blisko centrum miasta
– spokojne, dobrze skomunikowane osiedle
– ogrzewanie miejskie – wygoda i niższe koszty eksploatacji
– komórka lokatorska w cenie
– bliskość uczelni wyższych, w tym Politechniki Rzeszowskiej
– pełna infrastruktura handlowo-usługowa w zasięgu kilku minut
Lokalizacja – Rzeszów, ul. Hetmańska:
– mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej praktycznych i poszukiwanych lokalizacji w Rzeszowie.
– szybki dojazd do centrum miasta
– w pobliżu przystanki autobusowe i punkty usługowe
– blisko sklepy, przychodnia, park i tereny zielone
– w sąsiedztwie Politechnika Rzeszowska – świetna lokalizacja pod inwestycję w wynajem
Dlaczego warto?
To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnego lokum w centrum miasta. Doskonale sprawdzi się również jako inwestycja przynosząca stały dochód z najmu – lokalizacja w pobliżu uczelni i komunikacji miejskiej gwarantuje duże zainteresowanie potencjalnych najemców.
Cena: 515000 PLN
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!
FUSION NIERUCHOMOŚCI
Iwona Pacak
m +48 512 797 790
e iwona@fusion.nieruchomosci.pl
w fusion.nieruchomosci.pl
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Dane mają charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.
Wszelkie materiały, w tym opisy, zdjęcia, wizualizacje oraz układy pomieszczeń, są chronione przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późn. zm.). Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystywanie tych materiałów w jakikolwiek sposób wykraczający poza dozwolony użytek bez pisemnej zgody Fusion Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
















