Sprzedaż
nieruchomości

Sprzedaż domu czy mieszkania może wiązać się z wieloma trudnościami i jest to najczęściej proces czasochłonny. Wymaga znajomości prawa, poprawności umów oraz szeregu umiejętności, które zagwarantują, że transakcja zostanie pomyślnie i bezproblemowo sfinalizowana. Dlatego właśnie kładziemy szczególny nacisk na to, aby maksymalnie odciążyć naszych Klientów na każdym etapie procesu sprzedaży - zaczynając od profesjonalnej sesji zdjęciowej jak i tworzeniu filmów z drona. W kolejnych etapach także wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, dobierając odpowiedni marketing do właściwego i - co istotne - wypłacalnego Klienta. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, które są niezbędne do sfinalizowania transakcji. Nasi Klienci mogą być pewni, że przygotujemy wszystkie niezbędne dokumenty oraz bezpieczne umowy, wybierając dla nich najkorzystniejsze finansowo warianty.

Wynajem
nieruchomości

Znalezienie odpowiedniego najemcy nie jest na ogół szybkim i łatwym procesem. Dlatego też, dzięki naszemu doświadczeniu, pełnemu zaangażowaniu oraz dużej bazie klientów możemy pochwalić się wysoką skutecznością w poszukiwaniu odpowiednich najemców w krótkim czasie. Proces wynajmu organizujemy kompleksowo, włącznie z przygotowaniem szczegółowej umowy najmu. Dokładamy wszelkich starań aby właściciel czuł, że jego interesy zostały w pełni zabezpieczone.

Poszukiwanie
nieruchomości

W dobie natłoku zajęć, nasz czas jest dziś na wagę złota. Szukanie odpowiedniej nieruchomości często spędza nam sen z powiek. Ogrom ofert na rynku, kontakt z oferentami, zapytania o aktualność ofert oraz wszelkie formalności wymagają poświęcenia wielu godzin. Do tego dochodzą także względy bezpieczeństwa, o które nie każdy potrafi dzisiaj zadbać.
Nasze doświadczanie, rozbudowana baza ofert oraz współpraca z innymi agencjami nieruchomości gwarantują, że znajdziemy dla Państwa odpowiednią nieruchomość. Co ważne, bezpiecznie przeprowadzimy przez cały proces najmu domu czy mieszkania, dbając w pełni o Państwa interesy.

Call Now Button